Liquid Voting (1.0.0) - en to sq translation catalogue (19 entries)

en: Body
sq: Trupi

en: Operations
sq: Operacionet

en: Subject
sq: Subjekti

en: Cancel
sq: Anulo

en: Yes
sq: Po

en: No
sq: Jo

en: Overview
sq: Panorama

en: Date
sq: Data

en: Search
sq: Kërko

en: - None -
sq: - Asgjë -

en: Weight
sq: Pesha

en: Settings
sq: Rregullimet

en: Name
sq: Emri

en: Unknown
sq: Nuk njihet

en: User
sq: Përdoruesi

en: Created
sq: Krijuar

en: Active
sq: Aktiv

en: Vote
sq: Voto

en: Topic
sq: Tema
