Liquid Voting (1.0.0) - en to uk translation catalogue (55 entries)

en: Body
uk: Вміст

en: Previous
uk: Попередній

en: Next
uk: Наступний

en: Operations
uk: Операції

en: Subject
uk: Тема

en: Cancel
uk: Скасувати

en: Email notifications
uk: Повідомлення електронною поштою.

en: Yes
uk: Так

en: No
uk: Ні

en: Overview
uk: Огляд

en: Date
uk: Дата

en: Search
uk: Пошук

en: - None -
uk: - Немає -

en: Weight
uk: Вага

en: Settings
uk: Налаштування

en: Name
uk: Назва (ім'я)

en: Event
uk: Подія

en: Unknown
uk: Невідомо

en: User
uk: Користувач

en: Created
uk: Створено

en: Separator
uk: Розділювач

en: Active
uk: Активно

en: Voting
uk: Голосування

en: Event type
uk: Тип події

en: Vote
uk: Голосувати

en: Ascending
uk: Зростання

en: Descending
uk: Спадання

en: Decision
uk: Рішення

en: Labels
uk: Мітки

en: Sort by
uk: Впорядкувати за

en: You
uk: Ви

en: Mail template
uk: Шаблон листа

en: Topic
uk: Тема

en: Mail templates
uk: Шаблони листів

en: Moderation
uk: Модерація

en: Search by name
uk: Пошук по імені

en: Scope
uk: Область

en: Changed
uk: Змінено

en: votes
uk: голоси

en: Select
uk: Вибір

en: Member
uk: Учасник

en: Revoked
uk: Недійсний

en: Sort direction
uk: Напрям впорядкування

en: Unknown user
uk: Невідомий користувач

en: Dashboard
uk: Панель керування

en: Delegate
uk: Уповноважити

en: Pagination
uk: Розбивка на сторінки

en: No votes yet
uk: Голоси відсутні

en: Your vote has been recorded.
uk: Ваш голос було зараховано.

en: Formatter settings
uk: Налаштування форматера

en: - Choose -
uk: - Оберіть -

en: Group column
uk: Стовпчик групування

en: Direct
uk: Прямий

en: Link to entity
uk: Посилання на сутність

en: Your vote
uk: Ваш голос
