Liquid Voting (1.0.0) - en to ur translation catalogue (20 entries)

en: Body
ur: متن

en: Previous
ur: گزشتہ

en: Next
ur: اگلا

en: Operations
ur: معاملات

en: Subject
ur: موضوع

en: Cancel
ur: منسوخ کریں

en: Email notifications
ur: ای میل اطلاعات

en: Yes
ur: ہاں

en: No
ur: نہیں

en: Overview
ur: جائزہ

en: Date
ur: تاریخ

en: Search
ur: تلاش

en: - None -
ur: - کوئی بھی نہیں -

en: Weight
ur: وزن

en: Settings
ur: ترتیبات

en: Name
ur: نام

en: User
ur: صارف

en: Active
ur: فعال

en: Sort by
ur: کی طرف سے  کی گئی مرتب سازی

en: Sort direction
ur: مرتب سازی کی سمت
