Liquid Voting (1.0.0) - en to af translation catalogue (24 entries)

en: Body
af: Teks

en: Previous
af: Vorige

en: Next
af: Volgende

en: Operations
af: Aksies

en: Subject
af: Onderwerp

en: Cancel
af: Kanseleer

en: Yes
af: Ja

en: No
af: Nee

en: Overview
af: Oorsig

en: Date
af: Datum

en: Search
af: Soek

en: - None -
af: - Geen -

en: Weight
af: Gewig

en: Settings
af: Verstellings

en: Name
af: Naam

en: Unknown
af: Onbekend

en: User
af: Gebruiker

en: Created
af: Geskep

en: Active
af: Aktief

en: Vote
af: Stem

en: Topic
af: Onderwerp

en: Moderation
af: Moderasie

en: Revoked
af: Herroep

en: Your vote has been recorded.
af: Jou stem is in berekening gebring.
