Liquid Voting (1.0.0) - en to ar translation catalogue (33 entries)

en: Body
ar: المتن

en: Previous
ar: السابق

en: Next
ar: التالي

en: Operations
ar: العمليات

en: Subject
ar: الموضوع

en: Cancel
ar: إلغاء

en: Email notifications
ar: اشعارات البريد الإلكتروني

en: Yes
ar: نعم

en: No
ar: لا

en: Overview
ar: نظرة عامة

en: Date
ar: التاريخ

en: Search
ar: بحث

en: - None -
ar: - لا شيء -

en: Weight
ar: الوزن

en: Settings
ar: الإعدادات

en: Name
ar: الاسم

en: Event
ar: الحدث

en: Unknown
ar: غير معروف

en: User
ar: مستخدم

en: Created
ar: تم الإنشاء

en: Separator
ar: فاصل

en: Active
ar: نشط

en: Vote
ar: صوّت

en: Ascending
ar: تصاعديًا

en: Descending
ar: تنازليًا

en: Sort by
ar: فرز حسب

en: Topic
ar: المناقشة

en: Changed
ar: تم التغير

en: Select
ar: إختيار

en: Sort direction
ar: اتجاه الترتيب

en: Dashboard
ar: لوحة التحكم

en: Pagination
ar: ترقيم الصفحات

en: Formatter settings
ar: إعدادات المنسق
