Liquid Voting (1.0.0) - en to ast translation catalogue (18 entries)

en: Body
ast: Cuerpu

en: Operations
ast: Operaciones

en: Subject
ast: Asuntu

en: Cancel
ast: Encaboxar

en: Yes
ast: Sí

en: No
ast: Non

en: Overview
ast: Vista xeneral

en: Date
ast: Data

en: Search
ast: Guetar

en: - None -
ast: -Nengún-

en: Weight
ast: Pesu

en: Settings
ast: Preferencies

en: Name
ast: Nome

en: Unknown
ast: Desconocíu

en: User
ast: Usuariu

en: Created
ast: Fechu

en: Active
ast: Activu

en: Topic
ast: Asuntu
