Liquid Voting (1.0.0) - en to az translation catalogue (30 entries)

en: Body
az: Tərkib

en: Next
az: İrəli

en: Operations
az: Əməliyyatlar

en: Subject
az: Mövzu

en: Cancel
az: Ləğv et

en: Yes
az: Bəli

en: No
az: Xeyir

en: Overview
az: Ümumi baxış

en: Date
az: Tarix

en: Search
az: Axtarış

en: - None -
az: - heç nə -

en: Weight
az: Çəki

en: Settings
az: Quraşdırmalar

en: Name
az: Ad

en: Unknown
az: Naməlum

en: User
az: İstifadəçi

en: Created
az: Yaradıldı

en: Separator
az: Ayırıcı

en: Active
az: Aktiv

en: Vote
az: Səs ver

en: Ascending
az: Artan

en: Descending
az: Azalan

en: Sort by
az: Sırala

en: Topic
az: Mövzu

en: Changed
az: Dəyişdi

en: Select
az: Seçin

en: Sort direction
az: Çeşid istiqaməti

en: Pagination
az: Səhifələmə

en: Group column
az: Qrup sütunu

en: Link to entity
az: Entitiyə link
