Liquid Voting (1.0.0) - en to bg translation catalogue (27 entries)

en: Body
bg: Съдържание

en: Previous
bg: Предишно

en: Next
bg: Още

en: Operations
bg: Действия

en: Subject
bg: Тема

en: Cancel
bg: Отмени

en: Yes
bg: Да

en: No
bg: Не

en: Overview
bg: Обзор

en: Date
bg: Дата

en: Search
bg: Търси

en: - None -
bg: - Не -

en: Weight
bg: Тегло

en: Settings
bg: Настройки

en: Name
bg: Име

en: Unknown
bg: Неизвестно

en: User
bg: Потребител

en: Created
bg: Създадено

en: Active
bg: Активен

en: Vote
bg: глас

en: Ascending
bg: Нарастващ

en: Descending
bg: Намаляващ

en: Labels
bg: Етикети

en: You
bg: Ти

en: Topic
bg: Тема

en: Select
bg: Избери

en: Dashboard
bg: Табло
