Liquid Voting (1.0.0) - en to bn translation catalogue (19 entries)

en: Body
bn: কাঠামো

en: Previous
bn: পিছনে

en: Next
bn: পরবর্তী

en: Operations
bn: কার্যাবলী

en: Subject
bn: বিষয়

en: Cancel
bn: বাতিল

en: Yes
bn: হ্যাঁ

en: No
bn: না

en: Overview
bn: সারসংক্ষেপ

en: Date
bn: তারিখ

en: Search
bn: অনুসন্ধান

en: - None -
bn: - একটিও নয় -

en: Weight
bn: ভর

en: Settings
bn: সেটিংস

en: Name
bn: নাম

en: Unknown
bn: অজ্ঞাত

en: User
bn: ব্যবহারকারী

en: Active
bn: সক্রিয়

en: Dashboard
bn: ড্যাশবোর্ড
