Liquid Voting (1.0.0) - en to bo translation catalogue (30 entries)

en: Body
bo: གཞུང་དངོས

en: Previous
bo: གོང་གི

en: Next
bo: འོག་མ

en: Operations
bo: སྤྱོད་སྟངས

en: Subject
bo: འགོ་བརྗོད

en: Cancel
bo: ཕྱིར་འཐེན

en: Yes
bo: ཡིན

en: No
bo: མིན

en: Overview
bo: མདོར་བསྡུས

en: Date
bo: ཚེས་གྲངས

en: Search
bo: འཚོལ

en: - None -
bo: - མེད། -

en: Weight
bo: ལྗིད་ཚད

en: Settings
bo: སྒྲིག་འགོད

en: Name
bo: མིང

en: Unknown
bo: རྒྱུས་མེད་པ

en: User
bo: སྤྱོད་མཁན

en: Created
bo: གསར་འཛུགས་བྱས་ཟིན

en: Separator
bo: མཚམས་དབྱེ་བྱེད

en: Active
bo: སྤྱོད་ཆོག་པ

en: Vote
bo: འདེམས་ཤོག་འཕེན་པ

en: Ascending
bo: ཇེ་མཐོ

en: Descending
bo: ཇེ་དམའ

en: Sort by
bo: གོ་རིམ་གཞི་འཛིན་ས།

en: Topic
bo: གླེང་གཞི

en: Changed
bo: བསྒྱུར་ཚར

en: Select
bo: གདམ་གསེས

en: Dashboard
bo: ཆ་འཕྲིན་ངོས

en: - Choose -
bo: - འདེམས་པ། -

en: Group column
bo: ཁག་གི་སྟར་བ
