Liquid Voting (1.0.0) - en to br translation catalogue (8 entries)

en: Body
br: Korf

en: Previous
br: Diarog

en: Next
br: Da heul

en: Subject
br: Danvez

en: Yes
br: Ya

en: No
br: Nann

en: Search
br: Enklask

en: Settings
br: Arventennoù
