Liquid Voting (1.0.0) - en to bs translation catalogue (26 entries)

en: Body
bs: Tijelo

en: Previous
bs: Prethodni

en: Next
bs: Sljedeći

en: Operations
bs: Operacije

en: Subject
bs: Naslov

en: Cancel
bs: Otkaži

en: Yes
bs: Da

en: No
bs: Ne

en: Overview
bs: Pregled

en: Date
bs: Datum

en: Search
bs: Pretraga

en: - None -
bs: - Nijedno -

en: Weight
bs: Težina

en: Settings
bs: Postavke

en: Name
bs: Ime

en: Event
bs: Događaj

en: Unknown
bs: Nepoznato

en: User
bs: Korisnik

en: Created
bs: Kreiran

en: Active
bs: Aktivan

en: Vote
bs: Glas

en: Ascending
bs: Uzlazno

en: Descending
bs: Silazno

en: Labels
bs: Oznake (Labels)

en: Sort by
bs: Sortiraj prema

en: Topic
bs: Tema
