Liquid Voting (1.0.0) - en to cy translation catalogue (28 entries)

en: Body
cy: Corff

en: Previous
cy: Cynt

en: Next
cy: Nesaf

en: Operations
cy: Gweithrediad

en: Subject
cy: Testun

en: Cancel
cy: Diddymu

en: Yes
cy: Ie

en: No
cy: Na

en: Overview
cy: Arolwg

en: Date
cy: Dyddiad

en: Search
cy: Chwilio

en: - None -
cy: - Dim -

en: Weight
cy: Pwysau

en: Settings
cy: Gosodiadau

en: Name
cy: Enw

en: Unknown
cy: Anhysbys

en: User
cy: Defnyddiwr

en: Created
cy: Wedi ei greu

en: Separator
cy: Gwahanydd

en: Active
cy: Gweithredol

en: Voting
cy: Pleidleisio

en: Vote
cy: Pleidleisio

en: Ascending
cy: Esgynnol

en: Descending
cy: Disgynnol

en: Sort by
cy: Dosbarthu drwy

en: Topic
cy: Testun

en: Select
cy: Dewis

en: No votes yet
cy: Dim pleidlais eto
