Liquid Voting (1.0.0) - en to da translation catalogue (43 entries)

en: Body
da: Brødtekst

en: Previous
da: Forrige

en: Next
da: Næste

en: Operations
da: Handlinger

en: Subject
da: Emne

en: Cancel
da: Annullér

en: Email notifications
da: E-mail-notifikationer

en: Yes
da: Ja

en: No
da: Nej

en: Overview
da: Overblik

en: Date
da: Dato

en: Search
da: Søg

en: - None -
da: - Ingen -

en: Weight
da: Vægt

en: Settings
da: Indstillinger

en: Name
da: Navn

en: Event
da: Begivenhed

en: Unknown
da: Ukendt

en: User
da: Bruger

en: Created
da: Oprettet

en: Separator
da: Skilletegn

en: Active
da: Aktiv

en: Voting
da: Bedømmelse

en: Vote
da: Stem

en: Ascending
da: Stigende

en: Descending
da: Faldende

en: Labels
da: Etiketter

en: Sort by
da: Sortér efter

en: Mail template
da: E-mail skabelon

en: Topic
da: Emne

en: Mail templates
da: E-mail-skabeloner

en: Scope
da: Dækning

en: Changed
da: Ændret

en: Select
da: Vælg

en: Recent activity
da: Seneste aktiviteter

en: Member
da: Medlem

en: Sort direction
da: Sorteringsretning

en: Pagination
da: Sideinddeling

en: No votes yet
da: Ingen bedømmelser endnu

en: Formatter settings
da: Indstillinger for formatering

en: - Choose -
da: - Vælg -

en: Group column
da: Grupperingskolonne

en: Link to entity
da: Link til entity
