Liquid Voting (1.0.0) - en to eu translation catalogue (33 entries)

en: Body
eu: Gorputza

en: Previous
eu: Aurrekoa

en: Next
eu: Hurrengoa

en: Operations
eu: Eragiketak

en: Subject
eu: Gaia

en: Cancel
eu: Bertan behera utzi

en: Yes
eu: Bai

en: No
eu: Ez

en: Overview
eu: Ikuspegi orokorra

en: Date
eu: Data

en: Search
eu: Bilatu

en: - None -
eu: - Bat ere ez -

en: Weight
eu: Pisua

en: Settings
eu: Ezarpenak

en: Name
eu: Izena

en: Event
eu: Gertaera

en: Unknown
eu: Ezezaguna

en: User
eu: Erabiltzailea

en: Created
eu: Sortua

en: Separator
eu: Bereizlea

en: Active
eu: Aktiboa

en: Voting
eu: Bozketa

en: Vote
eu: Bozkatu

en: Ascending
eu: Goranzko

en: Descending
eu: Beheranzko

en: Labels
eu: Etiketak

en: Topic
eu: Gaia

en: Changed
eu: Aldatuta

en: votes
eu: bozketak

en: Select
eu: Aukeratu

en: Dashboard
eu: Aginte-panela

en: No votes yet
eu: Oraindik botorik ez

en: - Choose -
eu: - Aukeratu -
