Liquid Voting (1.0.0) - en to fi translation catalogue (41 entries)

en: Body
fi: Sisältö

en: Previous
fi: Edellinen

en: Next
fi: Seuraava

en: Operations
fi: Toimenpiteet

en: Subject
fi: Aihe

en: Cancel
fi: Peruuta

en: Yes
fi: Kyllä

en: No
fi: Ei

en: Overview
fi: Yleiskatsaus

en: Date
fi: Päivämäärä

en: Search
fi: Etsi

en: - None -
fi: - Ei mikään -

en: Weight
fi: Paino

en: Settings
fi: Asetukset

en: Name
fi: Nimi

en: Event
fi: Tapahtumat

en: Unknown
fi: Tuntematon

en: User
fi: Käyttäjä

en: Created
fi: Luotu

en: Separator
fi: Erotin

en: Active
fi: Voimassa

en: Voting
fi: Äänestys

en: Vote
fi: Äänestä

en: Ascending
fi: Nouseva

en: Descending
fi: Laskeva

en: Labels
fi: Osoitelaput

en: Sort by
fi: Lajittele

en: You
fi: Sinä

en: Topic
fi: Aihe

en: Scope
fi: Kohde

en: Changed
fi: Muuttunut

en: Select
fi: Valitse

en: Recent activity
fi: Viimeisimmät päivitykset

en: Member
fi: Jäsen

en: Sort direction
fi: Lajittelusuunta

en: Dashboard
fi: Työpöytä

en: Pagination
fi: Sivutus

en: No votes yet
fi: Ei äänestetty

en: - Choose -
fi: - Valitse -

en: Group column
fi: Ryhmittelysarake

en: Link to entity
fi: Linkitä entiteettiin
