Liquid Voting (1.0.0) - en to ga translation catalogue (7 entries)

en: Cancel
ga: Cealaigh

en: Yes
ga: Tá

en: No
ga: Níl

en: Search
ga: Cuardaigh

en: - None -
ga: - Roghnaigh ón liosta -

en: Created
ga: Cruthaithe

en: Dashboard
ga: Deais
