Liquid Voting (1.0.0) - en to gl translation catalogue (33 entries)

en: Body
gl: Corpo

en: Previous
gl: Anterior

en: Next
gl: Seguinte

en: Operations
gl: Operacións

en: Subject
gl: Asunto

en: Cancel
gl: Cancelar

en: Yes
gl: Si

en: No
gl: Non

en: Overview
gl: Vista xeral

en: Date
gl: Data

en: Search
gl: Buscar

en: - None -
gl: - Ningún -

en: Weight
gl: Peso

en: Settings
gl: Axustes

en: Name
gl: Nome

en: Event
gl: Evento

en: Unknown
gl: Descoñecido

en: User
gl: Usuario/a

en: Created
gl: Creado

en: Separator
gl: Separador

en: Active
gl: Activo

en: Voting
gl: Votando

en: Vote
gl: Votar

en: Ascending
gl: Ascendente

en: Descending
gl: Descendente

en: Sort by
gl: Ordenar por

en: Topic
gl: Tema

en: Moderation
gl: Moderación

en: Changed
gl: Cambiado

en: Select
gl: Selección múltiple

en: Dashboard
gl: Panel de control

en: Pagination
gl: Paxinación

en: No votes yet
gl: Aínda sen votos
