Liquid Voting (1.0.0) - en to ht translation catalogue (9 entries)

en: Body
ht: Kò

en: Operations
ht: Operasyon

en: Subject
ht: Sijè

en: Date
ht: Dat

en: Search
ht: Chèche

en: - None -
ht: - Vid -

en: Name
ht: Non

en: User
ht: Itilizatè

en: Changed
ht: Chanje
