Liquid Voting (1.0.0) - en to hu translation catalogue (50 entries)

en: Body
hu: Törzs

en: Previous
hu: Előző

en: Next
hu: Következő

en: Operations
hu: Műveletek

en: Subject
hu: Tárgy

en: Cancel
hu: Mégsem

en: Email notifications
hu: Email értesítések

en: Yes
hu: Igen

en: No
hu: Nem

en: Overview
hu: Áttekintés

en: Date
hu: Dátum

en: Search
hu: Keresés

en: - None -
hu: – Nincs –

en: Weight
hu: Súly

en: Settings
hu: Beállítások

en: Name
hu: Név

en: Event
hu: Esemény

en: Unknown
hu: Ismeretlen

en: User
hu: Felhasználó

en: Created
hu: Létrehozva

en: Separator
hu: Elválasztó

en: Active
hu: Aktív

en: Voting
hu: Szavazás

en: Event type
hu: Eseménytípus

en: Vote
hu: Szavazat

en: Ascending
hu: Növekvő

en: Descending
hu: Csökkenő

en: Labels
hu: Feliratok

en: Sort by
hu: Rendezés

en: You
hu: Te

en: Mail template
hu: Levélsablon

en: Topic
hu: Témakör

en: Mail templates
hu: E-mail-sablonok

en: Moderation
hu: Moderálás

en: Scope
hu: Hatókör

en: Changed
hu: Módosítva

en: votes
hu: szavazat

en: Select
hu: Kiválasztás

en: Recent activity
hu: Legutóbbi tevékenység

en: Member
hu: Tag

en: Sort direction
hu: Rendezés iránya

en: Unknown user
hu: Ismeretlen felhasználó

en: Dashboard
hu: Irányítópult

en: Pagination
hu: Oldalszámozás

en: No votes yet
hu: Még nincs értékelve

en: Formatter settings
hu: Formázó beállításai

en: Closes
hu: Lezáródik

en: - Choose -
hu: - Választás -

en: Group column
hu: Csoportosító oszlop

en: Link to entity
hu: Hivatkozás az entitásra
