Liquid Voting (1.0.0) - en to hy translation catalogue (27 entries)

en: Body
hy: Բովանդակություն

en: Previous
hy: Նախորդը

en: Next
hy: Հաջորդը

en: Operations
hy: Գործողություններ

en: Subject
hy: Թեմա

en: Cancel
hy: Չեղարկել

en: Yes
hy: Այո

en: No
hy: Ոչ

en: Overview
hy: Ակնարկ

en: Date
hy: Ամսաթիվ

en: Search
hy: Որոնել

en: - None -
hy: - Չկա -

en: Weight
hy: Կշիռ

en: Settings
hy: Ընտրանքներ

en: Name
hy: Անուն

en: Unknown
hy: Անհայտ

en: User
hy: Օգտագործող

en: Created
hy: Ստեղծվել է

en: Active
hy: Ակտիվ

en: Vote
hy: քվեարկել

en: Ascending
hy: Ըստ աճման

en: Descending
hy: Ըստ նվազման

en: Sort by
hy: Դասակարգել ըստ

en: Topic
hy: Թեմա

en: Sort direction
hy: Դասակարգման ուղղությունը

en: Dashboard
hy: Վահանակ

en: @label
hy: @label (@column)
