Liquid Voting (1.0.0) - en to it translation catalogue (37 entries)

en: Body
it: Corpo

en: Previous
it: Precedente

en: Next
it: Successivo

en: Operations
it: Operazioni

en: Subject
it: Oggetto

en: Cancel
it: Annulla

en: Yes
it: Sì

en: Overview
it: Panoramica

en: Date
it: Data

en: Search
it: Cerca

en: - None -
it: - Nessuno -

en: Weight
it: Peso

en: Settings
it: Impostazioni

en: Name
it: Nome

en: Event
it: Evento

en: Unknown
it: Sconosciuto

en: User
it: Utente

en: Created
it: Creato

en: Separator
it: Separatore

en: Active
it: Attivo

en: Vote
it: Vota

en: Ascending
it: Crescente

en: Descending
it: Decrescente

en: Labels
it: Etichette

en: Sort by
it: Ordina per

en: You
it: Tu

en: Topic
it: Argomento

en: Moderation
it: Moderazione

en: Scope
it: Portata

en: Changed
it: Modificato

en: Select
it: Scegliere

en: Sort direction
it: Direzione ordinamento

en: Pagination
it: Paginazione

en: Formatter settings
it: Impostazioni del formatter

en: - Choose -
it: - Scegliere -

en: Group column
it: Colonna di raggruppamento

en: Link to entity
it: Link all'entità
