Liquid Voting (1.0.0) - en to ku translation catalogue (22 entries)

en: Body
ku: ناوەڕۆک

en: Previous
ku: پێشوو

en: Next
ku: دواتر

en: Operations
ku: کاره‌کان

en: Subject
ku: سه‌ردیڕ

en: Cancel
ku: پاشگه‌زبه‌وه‌

en: Yes
ku: بەڵێ

en: No
ku: نەخێر

en: Overview
ku: پیشاندانی گشتی

en: Date
ku: ڕێکەوت

en: Search
ku: گەڕان

en: - None -
ku: - هیچ -

en: Weight
ku: سەنگ

en: Settings
ku: سازکارییەکان

en: Name
ku: ناو

en: Unknown
ku: نەزانراو

en: User
ku: بەکارهێنەر

en: Created
ku: درووستکراوە

en: Active
ku: چالاکە

en: Vote
ku: ده‌نگدان

en: Topic
ku: بابەت

en: Dashboard
ku: داشبۆرد
