Liquid Voting (1.0.0) - en to lt translation catalogue (39 entries)

en: Body
lt: Turinys

en: Previous
lt: Ankstesnis

en: Next
lt: Kitas

en: Operations
lt: Veiksmai

en: Subject
lt: Tema

en: Cancel
lt: Atšaukti

en: Email notifications
lt: El. pašto pranešimai

en: Yes
lt: Taip

en: No
lt: Ne

en: Overview
lt: Apžvalga

en: Date
lt: Data

en: Search
lt: Paieška

en: - None -
lt: - Joks -

en: Weight
lt: Svoris

en: Settings
lt: Nustatymai

en: Name
lt: Pavadinimas

en: Event
lt: Įvykis

en: Unknown
lt: Nežinomas

en: User
lt: Narys

en: Created
lt: Sukurta

en: Separator
lt: Skirtukas

en: Active
lt: Aktyvus

en: Voting
lt: Balsavimas

en: Vote
lt: Balsuoti

en: Ascending
lt: Didėjančia tvarka

en: Descending
lt: Mažėjančia tvarka

en: Labels
lt: Žymės

en: Sort by
lt: Rikiuoti pagal

en: You
lt: Jūs

en: Mail template
lt: Laiško šablonas

en: Topic
lt: Tema

en: Changed
lt: Pakeista

en: Select
lt: Pasirinkti

en: Recent activity
lt: Naujausi veiksmai

en: Sort direction
lt: Rikiavimo kryptis

en: Dashboard
lt: Darbastalis

en: Pagination
lt: Puslapiavimas

en: No votes yet
lt: Nevertinta

en: - Choose -
lt: - Pasirinkite -
