Liquid Voting (1.0.0) - en to lv translation catalogue (34 entries)

en: Body
lv: Saturs

en: Previous
lv: Iepriekšējais

en: Next
lv: Tālāk

en: Operations
lv: Darbības

en: Subject
lv: Temats

en: Cancel
lv: Atcelt

en: Yes
lv: Jā

en: No
lv: Nē

en: Overview
lv: Pārskats

en: Date
lv: Datums

en: Search
lv: Meklēt

en: - None -
lv: - Neviens -

en: Weight
lv: Svars

en: Settings
lv: Iestatījumi

en: Name
lv: Nosaukums

en: Event
lv: Notikums

en: Unknown
lv: Nezināms

en: User
lv: Lietotājs

en: Created
lv: Izveidots

en: Separator
lv: Atdalītājs

en: Active
lv: Aktīvs

en: Voting
lv: Balsošana

en: Vote
lv: Balsot

en: Ascending
lv: Augošā secībā

en: Descending
lv: Dilstošā secībā

en: Labels
lv: Etiķetes

en: Sort by
lv: Kārtot pēc

en: Topic
lv: Tēma

en: Changed
lv: Labots

en: votes
lv: balsis

en: Select
lv: Izvēlēties

en: Sort direction
lv: Kārtošanas virziens

en: Dashboard
lv: Darbgalds

en: No votes yet
lv: Vēl nav balsu
