Liquid Voting (1.0.0) - en to mg translation catalogue (11 entries)

en: Body
mg: Votoatiny

en: Next
mg: Manaraka

en: Operations
mg: Hatao

en: Subject
mg: Lohahevitra

en: Cancel
mg: Aoka ihany

en: Yes
mg: Eny

en: No
mg: Tsia

en: Search
mg: Karoka

en: - None -
mg: - Tsy misy -

en: User
mg: Mpampiasa

en: Dashboard
mg: Takela fitantanana
