Liquid Voting (1.0.0) - en to ml translation catalogue (19 entries)

en: Body
ml: ഘടന

en: Previous
ml: മുന്നത്തെ

en: Next
ml: അടുത്തത്

en: Operations
ml: പ്രവര്‍ത്തനങ്ങള്‍

en: Subject
ml: വിഷയം

en: Cancel
ml: റദ്ദാക്കുക

en: Email notifications
ml: ഇ-മെയിൽ അറിയിപ്പ്

en: Yes
ml: അതെ

en: No
ml: അല്ല

en: Overview
ml: അവലോകനം

en: Date
ml: തിയ്യതി

en: Search
ml: തിരയൂ

en: - None -
ml: - ഇല്ല -

en: Weight
ml: ഭാരം

en: Settings
ml: ക്രമീകരണങ്ങള്‍

en: Name
ml: പേര്

en: Unknown
ml: അജ്ഞാതം

en: User
ml: ഉപയോക്താവ്

en: Active
ml: സജീവമായ
