Liquid Voting (1.0.0) - en to mr translation catalogue (21 entries)

en: Body
mr: मुख्य

en: Previous
mr: मागील

en: Next
mr: पुढील

en: Operations
mr: कृती

en: Cancel
mr: रद्द

en: Email notifications
mr: ई मेलने अधिसूचना

en: Yes
mr: हो

en: No
mr: नाही.

en: Date
mr: दिनांक

en: Search
mr: शोध

en: - None -
mr: - काहीही नाही -

en: Weight
mr: मुल्य

en: Settings
mr: संरचना

en: Name
mr: नाव

en: Event
mr: कार्यक्रम

en: User
mr: सदस्य

en: Created
mr: प्रकाशन

en: Active
mr: सक्रिय

en: Vote
mr: मत

en: Sort by
mr: क्रमवारी नुसार लावा

en: Topic
mr: विषय
