Liquid Voting (1.0.0) - en to ms translation catalogue (26 entries)

en: Body
ms: Kandungan

en: Previous
ms: Sebelumnya

en: Next
ms: Seterusnya

en: Operations
ms: Operasi-operasi

en: Subject
ms: Subjek

en: Cancel
ms: Batal

en: Yes
ms: Ya

en: No
ms: Tidak

en: Overview
ms: Gambaran keseluruhan

en: Date
ms: Tarikh

en: Search
ms: Carian

en: - None -
ms: - Tiada -

en: Weight
ms: Pemberat

en: Settings
ms: Pengesetan

en: Name
ms: Nama

en: Unknown
ms: Tidak diketahui

en: User
ms: Pengguna

en: Created
ms: Diciptakan

en: Separator
ms: Pemisah

en: Active
ms: Aktif

en: Voting
ms: Pengundian

en: Vote
ms: Undi

en: Sort by
ms: Susun mengikuti

en: Topic
ms: Topik

en: Dashboard
ms: Papan pemuka

en: No votes yet
ms: Masih tiada undi
