Liquid Voting (1.0.0) - en to my translation catalogue (19 entries)

en: Body
my: စာကိုယ်

en: Previous
my: ယခင်

en: Next
my: နောက်တစ်ခု

en: Operations
my: လုပ်ဆောင်ချက်များ

en: Subject
my: အကြောင်း

en: Cancel
my: ပယ်ဖျက်

en: Email notifications
my: အီးမေး(လ်) သတိပေးချက်

en: Yes
my: ဟုတ်ကဲ့

en: No
my: မဟုတ်ဘူး

en: Date
my: ရက်စွဲ

en: Search
my: ရှာရန်

en: - None -
my: - တစ်ခုမှမဟုတ် -

en: Weight
my: အစဉ်

en: Settings
my: အစီအမံများ

en: Name
my: အမည်

en: Unknown
my: မသိနိုင်သော

en: User
my: အသုံးပြုသူ

en: Dashboard
my: အလုပ်စားပွဲ

en: - Choose -
my: - ရွေးချယ်ရန် -
