Liquid Voting (1.0.0) - en to nl translation catalogue (48 entries)

en: Body
nl: Inhoud

en: Previous
nl: Vorige

en: Next
nl: Volgende

en: Operations
nl: Bewerkingen

en: Subject
nl: Onderwerp

en: Cancel
nl: Annuleren

en: Email notifications
nl: E-mailmeldingen

en: Yes
nl: Ja

en: No
nl: Nee

en: Overview
nl: Overzicht

en: Date
nl: Datum

en: Search
nl: Zoeken

en: - None -
nl: - Geen -

en: Weight
nl: Gewicht

en: Settings
nl: Instellingen

en: Name
nl: Naam

en: Event
nl: Evenement

en: Unknown
nl: Onbekend

en: User
nl: Gebruiker

en: Created
nl: Aangemaakt

en: Separator
nl: Scheidingsteken

en: Active
nl: Actief

en: Voting
nl: Stemmen

en: Event type
nl: Evenementtype

en: Vote
nl: Stemmen

en: Ascending
nl: Oplopend

en: Descending
nl: Aflopend

en: Enable email notifications
nl: E-mailmeldingen inschakelen

en: Sort by
nl: Sorteren op

en: You
nl: U

en: Topic
nl: Onderwerp

en: Moderation
nl: Moderatie

en: Scope
nl: Bereik

en: Changed
nl: Gewijzigd

en: Select
nl: Selecteren

en: Quick Links
nl: Snelkoppelingen

en: Recent activity
nl: Recente activiteiten

en: Member
nl: Lid

en: Sort direction
nl: Sorteerrichting

en: Pagination
nl: Paginering

en: No votes yet
nl: Nog geen stemmen

en: Your vote has been recorded.
nl: Uw stem is geregistreerd

en: Formatter settings
nl: Instellingen van opmaakhulpmiddel

en: Closes
nl: Sluit

en: - Choose -
nl: - Kiezen -

en: Group column
nl: Groepeerkolom

en: Link to entity
nl: Link naar entiteit

en: Available tokens: @tokens
nl: Beschikbare tokens: @tokens
