Liquid Voting (1.0.0) - en to nn translation catalogue (27 entries)

en: Body
nn: Brødtekst

en: Previous
nn: Forrige

en: Next
nn: Neste

en: Operations
nn: Operasjonar

en: Subject
nn: Emne

en: Cancel
nn: Avbryt

en: Yes
nn: Ja

en: No
nn: Nei

en: Overview
nn: Oversikt

en: Date
nn: Dato

en: Search
nn: Søk

en: - None -
nn: - Ingen -

en: Weight
nn: Vekt

en: Settings
nn: Innstillingar

en: Name
nn: Namn

en: Event
nn: Hending

en: User
nn: Brukar

en: Created
nn: Laga

en: Active
nn: Aktiv

en: Vote
nn: Stem

en: Ascending
nn: Stigande

en: Descending
nn: Synkande

en: Sort by
nn: Sorter etter

en: Topic
nn: Emne

en: Dashboard
nn: Styringspanel

en: No votes yet
nn: Ingen stemmer registrert

en: - Choose -
nn: - Val -
