Liquid Voting (1.0.0) - en to oc translation catalogue (34 entries)

en: Body
oc: Còs

en: Previous
oc: Precedent

en: Next
oc: Seguent

en: Operations
oc: Accions

en: Subject
oc: Objècte

en: Cancel
oc: Anullar

en: Yes
oc: Òc

en: No
oc: Non

en: Overview
oc: Vista d'ensemble

en: Date
oc: Data

en: Search
oc: Recercar

en: - None -
oc: - Pas cap -

en: Weight
oc: Pes

en: Settings
oc: Paramètres

en: Name
oc: Nom

en: Event
oc: Eveniment

en: Unknown
oc: Desconegut

en: User
oc: Utilizaire

en: Created
oc: Creat(ada)

en: Separator
oc: Separador

en: Active
oc: Actiu

en: Vote
oc: Votar

en: Ascending
oc: Ascendent

en: Descending
oc: Descendent

en: Labels
oc: Etiquetas

en: Sort by
oc: Triar per

en: Topic
oc: Subjècte

en: Moderation
oc: Moderacion

en: Changed
oc: Modificat

en: Select
oc: Seleccionar

en: Dashboard
oc: Tablèu de bòrd

en: - Choose -
oc: - Causir -

en: Group column
oc: Gropar una colomna

en: Link to entity
oc: Ligar a l'entitat
