Liquid Voting (1.0.0) - en to os translation catalogue (14 entries)

en: Body
os: Мидис

en: Next
os: Дарддæр

en: Operations
os: Архæйдтæ

en: Subject
os: Темæ

en: Cancel
os: Аппар

en: Yes
os: Ойы

en: No
os: Нæйы

en: Overview
os: Афæлгæст

en: Date
os: Датæ

en: Search
os: Агуырд

en: - None -
os: - Æвдыст нæу -

en: Weight
os: Уæз

en: Settings
os: Амонæнтæ

en: Name
os: Ном
