Liquid Voting (1.0.0) - en to pl translation catalogue (46 entries)

en: Body
pl: Treść

en: Previous
pl: Poprzednie

en: Next
pl: Dalej

en: Operations
pl: Operacje

en: Subject
pl: Tytuł

en: Cancel
pl: Anuluj

en: Email notifications
pl: Powiadomienia e-mail

en: Yes
pl: Tak

en: No
pl: Nie

en: Overview
pl: Przegląd

en: Date
pl: Data

en: Search
pl: Szukaj

en: - None -
pl: - Brak -

en: Weight
pl: Waga

en: Settings
pl: Ustawienia

en: Name
pl: Nazwa

en: Event
pl: Termin

en: Unknown
pl: Nieznany

en: User
pl: Użytkownik

en: Created
pl: Utworzono

en: Active
pl: Aktywne

en: Voting
pl: Ocena

en: Vote
pl: Głosuj

en: Ascending
pl: Rosnąco

en: Descending
pl: Malejąco

en: Labels
pl: Etykiety

en: Sort by
pl: Sortuj po

en: You
pl: Ty

en: Mail template
pl: Szablon wiadomości e-mail

en: Topic
pl: Temat

en: Mail templates
pl: Szablony e-mail

en: Moderation
pl: Moderacja

en: Scope
pl: Zasięg

en: Changed
pl: Zmieniono

en: Select
pl: Wybierz

en: Recent activity
pl: Ostatnia aktywność

en: Sort direction
pl: Kierunek sortowania

en: Dashboard
pl: Kokpit

en: Pagination
pl: Stronicowanie

en: No votes yet
pl: Brak głosów

en: Formatter settings
pl: Ustawienia formatera

en: Closes
pl: Zakończone

en: - Choose -
pl: - Wybierz -

en: Group column
pl: Kolumna grupująca

en: Link to entity
pl: Odnośnik do encji

en: Export CSV
pl: Eksportuj CSV
