Liquid Voting (1.0.0) - en to ps translation catalogue (21 entries)

en: Body
ps: تنه

en: Next
ps: بل

en: Subject
ps: موضوع

en: Cancel
ps: ړنګونه

en: Yes
ps: هو

en: No
ps: نه

en: Overview
ps: پاسلیدنه

en: Date
ps: نيټه

en: Search
ps: لټون

en: - None -
ps: - هېڅ يو -

en: Weight
ps: وزن

en: Settings
ps: امستنې

en: Name
ps: نوم

en: Unknown
ps: ناپیژنده

en: User
ps: غړی

en: Active
ps: فعال

en: Ascending
ps: ختند

en: Descending
ps: پرتند

en: Sort by
ps: چاڼ پر

en: Topic
ps: موضوع

en: Select
ps: غوره
