Liquid Voting (1.0.0) - en to ro translation catalogue (34 entries)

en: Body
ro: Conținut

en: Previous
ro: Anterior

en: Next
ro: Următor

en: Operations
ro: Operațiuni

en: Subject
ro: Subiect

en: Cancel
ro: Anulare

en: Yes
ro: Da

en: No
ro: Nu

en: Overview
ro: Privire de ansamblu

en: Date
ro: Data

en: Search
ro: Căutare

en: - None -
ro: - Niciuna -

en: Weight
ro: Greutate

en: Settings
ro: Setări

en: Name
ro: Nume

en: Unknown
ro: Necunoscut

en: User
ro: Utilizator

en: Created
ro: Creat

en: Active
ro: Activ

en: Voting
ro: Votare

en: Vote
ro: Votează

en: Ascending
ro: Crescător

en: Descending
ro: Descrescător

en: Labels
ro: Etichete

en: Sort by
ro: Sortare după

en: Topic
ro: Subiect

en: Changed
ro: Schimbat

en: Select
ro: Alege

en: Sort direction
ro: Direcție de sortare

en: Dashboard
ro: Panou de control

en: Pagination
ro: Paginație

en: Formatter settings
ro: Setări de formatare

en: Group column
ro: Grupare după coloană

en: Link to entity
ro: Legătură către entitate
