Liquid Voting (1.0.0) - en to ru translation catalogue (52 entries)

en: Body
ru: Содержимое

en: Previous
ru: Назад

en: Next
ru: Вперёд

en: Operations
ru: Операции

en: Subject
ru: Тема

en: Cancel
ru: Отмена

en: Email notifications
ru: Уведомления по email

en: Yes
ru: Да

en: No
ru: Нет

en: Overview
ru: Обзор

en: Date
ru: Дата

en: Search
ru: Поиск

en: - None -
ru: - Не указано -

en: Weight
ru: Вес

en: Settings
ru: Настройки

en: Name
ru: Название

en: Event
ru: Событие

en: Unknown
ru: Неизвестно

en: User
ru: Пользователь

en: Created
ru: Создано

en: Separator
ru: Разделитель

en: Active
ru: Активно

en: Voting
ru: Голосование

en: Event type
ru: Тип события

en: Vote
ru: Голосовать

en: Ascending
ru: По возрастанию

en: Descending
ru: По убыванию

en: Labels
ru: Метки

en: Sort by
ru: Сортировать по

en: You
ru: Вы

en: Mail template
ru: Шаблон письма

en: Topic
ru: Тема форума

en: Mail templates
ru: Почтовые шаблоны

en: Moderation
ru: Модерация

en: Search by name
ru: Поиск по имени

en: Scope
ru: Ограничение

en: Changed
ru: Изменение

en: votes
ru: голоса

en: Select
ru: Выбрать

en: Recent activity
ru: Недавние действия

en: Member
ru: Участник

en: Sort direction
ru: Направление сортировки

en: Dashboard
ru: Панель управления

en: Pagination
ru: Нумерация страниц

en: No votes yet
ru: Голосов пока нет

en: Your vote has been recorded.
ru: Ваш голос был учтён.

en: Formatter settings
ru: Настройки форматера

en: Closes
ru: Закроется

en: - Choose -
ru: - Выбор -

en: Group column
ru: Столбец группировки

en: Link to entity
ru: Ссылка на сущность

en: Your vote
ru: Ваш голос
