Liquid Voting (1.0.0) - en to se translation catalogue (10 entries)

en: Body
se: Gorut

en: Cancel
se: Hilggo

en: Yes
se: Jua

en: No
se: Ii

en: Date
se: Dáhton

en: Search
se: Oza

en: Name
se: Namma

en: User
se: Geavaheaddji

en: Created
se: Almmuhuvvon

en: Sort by
se: Sirre
