Liquid Voting (1.0.0) - en to si translation catalogue (11 entries)

en: Body
si: බඳ

en: Previous
si: පෙර

en: Next
si: ඊලඟ

en: Operations
si: මෙහෙයුම්

en: Subject
si: කාරණය

en: Cancel
si: අවලංගු කරන්න

en: Date
si: දිනය

en: Search
si: සොයන්න

en: Name
si: නම

en: User
si: පාවිච්චි කරන්නා

en: Dashboard
si: උපකරණ පුවරුව
