Liquid Voting (1.0.0) - en to sk translation catalogue (41 entries)

en: Body
sk: Text

en: Previous
sk: Predchádzajúce

en: Next
sk: Ďalej

en: Operations
sk: Operácie

en: Subject
sk: Predmet

en: Cancel
sk: Zrušiť

en: Email notifications
sk: E-mailové notifikácie

en: Yes
sk: Áno

en: No
sk: Nie

en: Overview
sk: Prehľad

en: Date
sk: Dátum

en: Search
sk: Vyhľadávanie

en: - None -
sk: - Žiadne -

en: Weight
sk: Váha

en: Settings
sk: Nastavenia

en: Name
sk: Názov

en: Event
sk: Podujatie

en: Unknown
sk: Neznámy

en: User
sk: Používateľ

en: Created
sk: Vytvorené

en: Separator
sk: Oddeľovač

en: Active
sk: Aktívny

en: Voting
sk: Hlasovanie

en: Event type
sk: Typ udalosti

en: Vote
sk: Hlasovať

en: Ascending
sk: Vzostupne

en: Descending
sk: Zostupne

en: Sort by
sk: Zoradiť podľa

en: You
sk: Vy

en: Mail template
sk: Šablóna e-mailu

en: Topic
sk: Téma

en: Moderation
sk: Moderovanie

en: Scope
sk: Rozsah

en: Changed
sk: Zmenené

en: Select
sk: Zvoľte

en: Member
sk: Člen

en: Sort direction
sk: Smer zoradenia

en: Dashboard
sk: Nástenka

en: Pagination
sk: Stránkovanie

en: No votes yet
sk: Zatiaľ nehodnotené

en: Formatter settings
sk: Nastavenia formátovača
