Liquid Voting (1.0.0) - en to sr translation catalogue (16 entries)

en: Body
sr: Главни текст

en: Next
sr: Следећи

en: Operations
sr: Операције

en: Subject
sr: Предмет

en: Cancel
sr: Поништи

en: Date
sr: Датум

en: Search
sr: Претрага

en: - None -
sr: - Ниједан -

en: Weight
sr: Тежина

en: Settings
sr: Подешавања

en: Name
sr: Име

en: User
sr: Корисник

en: Created
sr: Направљено

en: Sort by
sr: Сортирај по

en: Changed
sr: Промењен

en: Sort direction
sr: Правац сортирања
