Liquid Voting (1.0.0) - en to sv translation catalogue (48 entries)

en: Body
sv: Brödtext

en: Previous
sv: Föregående

en: Next
sv: Nästa

en: Operations
sv: Funktioner

en: Subject
sv: Ämne

en: Cancel
sv: Avbryt

en: Email notifications
sv: E-postmeddelanden

en: Yes
sv: Ja

en: No
sv: Nej

en: Overview
sv: Översikt

en: Date
sv: Datum

en: Search
sv: Sök

en: - None -
sv: - Ingen -

en: Weight
sv: Vikt

en: Settings
sv: Inställningar

en: Name
sv: Namn

en: Event
sv: Händelse

en: Unknown
sv: Okänd

en: User
sv: Användare

en: Created
sv: Skapad

en: Separator
sv: Avskiljare

en: Active
sv: Aktiv

en: Voting
sv: Röstning

en: Event type
sv: Typ av händelse

en: Vote
sv: Rösta

en: Ascending
sv: Stigande

en: Descending
sv: Fallande

en: Labels
sv: Etiketter

en: Sort by
sv: Sortera efter

en: You
sv: Du

en: Topic
sv: Ämne

en: Scope
sv: Omfattning

en: Changed
sv: Ändrad

en: votes
sv: röster

en: Select
sv: Välj

en: Recent activity
sv: Senaste aktivitet

en: Member
sv: Medlem

en: Sort direction
sv: Riktning för sortering

en: Dashboard
sv: Översiktspanel

en: Pagination
sv: Paginering

en: No votes yet
sv: Inga röster än

en: Your vote has been recorded.
sv: Din röst har sparats.

en: Formatter settings
sv: Inställningar för formaterare

en: Closes
sv: Avslutas

en: - Choose -
sv: - Välj -

en: Group column
sv: Grupperingskolumn

en: Link to entity
sv: Länk för objekt

en: Export CSV
sv: Exportera CSV
