Liquid Voting (1.0.0) - en to te translation catalogue (23 entries)

en: Body
te: వివరము

en: Previous
te: ముందు

en: Next
te: తరువాత

en: Operations
te: కార్యాలు

en: Subject
te: విషయం

en: Cancel
te: రద్దు చెయ్యు

en: Email notifications
te: ఈమెయిలు గమనింపులు

en: Yes
te: అవును

en: No
te: కాదు

en: Overview
te: అవలోకనం

en: Date
te: తేదీ

en: Search
te: వెతుకు

en: - None -
te: - ఏమీలేదు -

en: Weight
te: భారం

en: Settings
te: అమరికలు

en: Name
te: పేరు

en: Unknown
te: తెలియని

en: User
te: వాడుకరి

en: Created
te: సృష్టితం

en: Ascending
te: ఆరోహణ

en: Descending
te: అవరోహణ

en: Topic
te: విషయం

en: Select
te: ఎంచుకోండి
