Liquid Voting (1.0.0) - en to tr translation catalogue (41 entries)

en: Body
tr: Gövde

en: Previous
tr: Önceki

en: Next
tr: Sonraki

en: Operations
tr: İşlemler

en: Subject
tr: Konu

en: Cancel
tr: İptal

en: Email notifications
tr: E-posta bildirileri

en: Yes
tr: Evet

en: No
tr: Hayır

en: Overview
tr: Genel Bakış

en: Date
tr: Tarih

en: Search
tr: Ara

en: - None -
tr: - Hiçbiri -

en: Weight
tr: Ağırlık

en: Settings
tr: Ayarlar

en: Name
tr: İsim

en: Event
tr: Olay

en: Unknown
tr: Bilinmiyor

en: User
tr: Kullanıcı

en: Created
tr: Oluşturulma

en: Separator
tr: Ayraç

en: Active
tr: Etkin

en: Voting
tr: Oylama

en: Vote
tr: Oy ver

en: Ascending
tr: Artan

en: Descending
tr: Azalan

en: Sort by
tr: Sıralama anahtarı

en: Topic
tr: Konu

en: Mail templates
tr: E-posta şablonları

en: Changed
tr: Değişti

en: Select
tr: Seç

en: Recent activity
tr: Son etkinlikler

en: Member
tr: Üye

en: Sort direction
tr: Sıralama yönü

en: Dashboard
tr: Pano

en: Pagination
tr: Sayfalama

en: No votes yet
tr: Henüz oy kullanılmadı

en: Formatter settings
tr: Biçimleyici ayarları

en: - Choose -
tr: - Seç -

en: Group column
tr: Gruplanacak sütun

en: Link to entity
tr: Varlık bağlantısı
