Liquid Voting (1.0.0) - en to ug translation catalogue (14 entries)

en: Previous
ug: ئالدىنقى

en: Next
ug: كېيىنكى

en: Operations
ug: مەشغۇلاتلار

en: Subject
ug: ماۋزو

en: Cancel
ug: بىكار قىل

en: Overview
ug: قىسقىچە ئەھۋالى

en: - None -
ug: يوق

en: Settings
ug: تەڭشەكلەر

en: Name
ug: ئىسىم

en: Created
ug: قۇرۇلدى

en: Vote
ug: بېلەت تاشلاش

en: Sort by
ug: تىزىش

en: Topic
ug: تېما

en: Dashboard
ug: باشقۇرۇش بېتى
