LISSA Kickstart (8.x-1.0-beta1) - en to bg translation catalogue (22 entries)

en: Title
bg: Заглавие

en: Delete
bg: Изтриване

en: Content
bg: Съдържание

en: Development
bg: Разработка

en: Type
bg: Тип

en: List
bg: Списък

en: Cancel
bg: Отмени

en: Description
bg: Описание

en: Explanation or submission guidelines
bg: Пояснения или инструкции при подаване на материала

en: Edit
bg: Редактирай

en: This action cannot be undone.
bg: Тази операция не може да бъде отменена.

en: Image
bg: Снимка

en: Settings
bg: Настройки

en: Name
bg: Име

en: Time
bg: Време

en: Add
bg: Добави

en: View
bg: Прегледай

en: node
bg: възел

en: Notifications
bg: Известия

en: Authored on
bg: Написано на

en: Web services
bg: Уеб услуги

en: Are you sure you want to delete the content type %type?
bg: Сигурни ли сте, че искате да изтриете типа съдържание %type?
