LISSA Kickstart (8.x-1.0-beta1) - en to fa translation catalogue (33 entries)

en: Title
fa: عنوان

en: Delete
fa: حذف

en: Content
fa: محتوا

en: Development
fa: توسعه

en: Type
fa: نوع

en: List
fa: فهرست

en: Cancel
fa: لغو

en: Description
fa: توضیحات

en: Explanation or submission guidelines
fa: توضیح یا راهنمای ارسال محتوا

en: Edit
fa: ویرایش

en: This action cannot be undone.
fa: این عمل برگشت‌پذیر نیست.

en: Image
fa: تصویر

en: Settings
fa: تنظیمات

en: Name
fa: نام

en: Time
fa: زمان

en: Add
fa: افزودن

en: View
fa: مشاهده

en: Event
fa: رویداد

en: Current
fa: جاری

en: node
fa: محتوا

en: Start
fa: شروع

en: Pattern
fa: الگو

en: Notifications
fa: اطلاع‌رسانی‌ها

en: Authored on
fa: تالیف شده در

en: Changed
fa: تغییر یافته

en: Usage
fa: کاربرد

en: About
fa: درباره

en: Notification
fa: اطلاع‌رسانی

en: Web services
fa: سرویس‌های وب

en: Machine-readable name
fa: اسم قابل فهم توسط ماشین

en: Are you sure you want to delete the content type %type?
fa: آیا شما مطمئن هستید می‌خواهید نوع محتوای %type را حذف کنید؟

en: Invalid machine-readable name. Enter a name other than %invalid.
fa: نام قابل فهم توسط ماشین غیر معتبر. لطفا یک نام غیر از %invalid وارد کنید.

en: Text that will be shown inside the field until a value is entered. This hint is usually a sample value or a brief description of the expected format.
fa: متنی که در داخل فیلد نمایش داده می شود تا زمانی که مقداری وارد شود. این راهنمایی معمولاً یک مقدار نمونه یا توضیح مختصری از قالب مورد انتظار است.
