LISSA Kickstart (8.x-1.0-beta1) - en to he translation catalogue (30 entries)

en: Title
he: כותרת

en: Delete
he: מחיקה

en: Content
he: תוכן

en: Development
he: פיתוח

en: Type
he: סוג

en: List
he: רשימה

en: Cancel
he: ביטול

en: Description
he: תיאור

en: Explanation or submission guidelines
he: הסבר או הנחיות שליחה

en: Edit
he: עריכה

en: This action cannot be undone.
he: לא ניתן לבטל פעולה זו.

en: Image
he: תמונה

en: Settings
he: הגדרות

en: Name
he: שם

en: Time
he: זמן

en: Add
he: הוספה

en: View
he: צפיה

en: Event
he: אירוע

en: Current
he: נוכחי

en: node
he: פריט תוכן

en: Start
he: התחלה

en: Pattern
he: פורמט

en: Notifications
he: הודעות

en: Authored on
he: בתאריך

en: Changed
he: השתנה

en: Usage
he: שימוש

en: About
he: אודות

en: Web services
he: שרותי רשת - Web services

en: Machine-readable name
he: שם מכונה

en: Are you sure you want to delete the content type %type?
he: האמנם ברצונך למחוק את סוג התוכן %type?
