LISSA Kickstart (8.x-1.0-beta1) - en to km translation catalogue (24 entries)

en: Title
km: ចំណង​ជើង

en: Delete
km: លុប

en: Content
km: មាតិកា

en: Development
km: ការ​អភិវឌ្ឍ

en: Type
km: ប្រភេទ

en: List
km: បញ្ជី

en: Cancel
km: បោះបង់

en: Description
km: សេចក្ដី​ពិពណ៌នា

en: Explanation or submission guidelines
km: គោលការណ៍​ណែនាំ​អំពី​​សេចក្ដី​ពន្យល់ ឬ​ការ​ដាក់​ស្នើ

en: Edit
km: កែសម្រួល

en: This action cannot be undone.
km: សកម្ម​ភាព​នេះ​មិន​អាច​ត្រូវ​បាន​មិន​ធ្វើ​វិញ​បានទេ ។

en: Image
km: រូប​ភាព

en: Settings
km: ការ​កំណត់

en: Name
km: ឈ្មោះ

en: Time
km: ពេលវេលា

en: Add
km: បន្ថែម

en: View
km: មើល

en: node
km: ថ្នាំង

en: Authored on
km: និពន្ធ​នៅ

en: About
km: អំពី

en: Web services
km: សេវា​បណ្តាញ

en: Machine-readable name
km: ឈ្មោះ​ដែល​ម៉ាស៊ីន​អាច​អាន​បាន​

en: Are you sure you want to delete the content type %type?
km: តើ​អ្នក​ពិត​​ជា​ចង់លុប​ប្រភេទមាតិកា %type ឬ ?

en: Invalid machine-readable name. Enter a name other than %invalid.
km: ឈ្មោះ​ដែល​ម៉ាស៊ីន​អាន​បាន​មិន​ត្រឹម​ត្រូវ ។ សូម​បញ្ចូល​ឈ្មោះ​ផ្សេង​ក្រៅ​ពី​ %invalid ។
